Стисла історія

Історія бренду «Імпексмаш» почалася в 1992 році. Професор кафедри електропостачання Кіровоградського національного технічного університету (КНТУ) А.Ю. Орлович заснував підприємство «Тех-Експо» для імпорту-експорту хлібопекарського і кондитерського обладнання. Технічними фахівцями, які здійснювали запуск і сервісний супровід, стали кращі випускники КНТУ.
 • У лютому 1998 року компанія почала називатися «Імпексмаш».
  Того ж року компанія отримала статус офіційного представника компанії «Восход» в Україні, і вдало налагодила контакти з провідними європейськими виробниками Forni Fiorini, Starmix, Flamic, Mecnosud, Sigma, Del`Oro (Італія), Sveba Dahlen (Швеція).
 • У 2004 році починається співпраця з компанією Edhard (США).
  Компанія «Імпексмаш» стає офіційним представником Edhard Corp в Україні та країнах Східної Європи, а потім в країнах Середньої Азії.
 • З 2007 року починається співпраця з австрійською компанією Pfahnl.
  В цьому ж році сформовано новий підрозділ, який почав займатись технологіями та інгредієнтами для хлібопекарської і кондитерської промисловості. З часом він розширився і був реорганізований в окреме підприємство - Торговий Дім «Бакор».
 • У 2008 році налагоджується співпраця з німецькою компанією «Pylyp Orlovych Backereimaschinen» з відновлення обладнання, що було у використанні.
  Відновлене обладнання ,до стану «нове», працює на більш ніж сотні підприємствах України.
 • У 2010 році компанія розпочинає власне виробництво кондитерського і хлібопекарського обладнання: відсадочних машин, глазурувальних ліній, ротаційних печей.
  З часом асортимент обладнання був доповнений тістозакаточними й багетоформовочними машинами, печами конвеєрними модульними, розстійними шафами, темперуючими машинами та іншим обладнанням.
 • У 2010 році компанія почала активно виходити на зовнішні ринки.
  Були здійснені поставки обладнання в Грузію, Латвію, Молдову, Росію. Окремим етапом розвитку компанії є співпраця з Узбекистаном. Партнером з продаж обладнання в Узбекистані стала компанія «Universal Pro-Tech».
 • Компанія Імпексмаш - постійний учасник профільних виставок
  З 2004 року Імпексмаш- постійний учасник виставок обладнання для харчової промисловості, які проходять в Україні. У 2017 році компанія представила власний стенд на виставці в місті Ташкент, Узбекистан. У 2018 році Імпексмаш брав участь в найбільшій світовій виставці IBA-2018, яка проходить у м. Мюнхен (Німеччина)