Новини

Пекарня в сільській ОТГ

В 2016 році на одному з провідних сільськогосподарських підприємств Чернігівської області українським заводом – виробником хлібопекарського і кондитерського обладнання «Імпексмаш» було організовано цех по виробництву хліба, батонів, булок і широкого асортименту кондитерських виробів.
Крім обладнання Імпексмаш допоміг своїм партнерам з пуско-налагоджувальними роботами, розстановкою обладнання в приміщенні, технічним і технологічним запуском, навчанням персоналу.
Наразі пекарня обслуговує крім мешканців власної ОТГ ще й мешканців двох найближчих райцентрів, що знаходяться в радіусі 30 км. Робота організована таким чином, що вночі виробляється хлібобулочні вироби, а вдень – солодкі смаколики.
Основа цеху – хлібопекарська ротаційна піч на пелетах Impex Rotor. Майже все кондитерське виробництво відбувається на відсадочній машині Impex Drop-600S з опціями для розливу мафінів та бісквіту.
Багато виробів покриваються шоколадною глазур’ю на глазурувальній лінії виробництва заводу Імпексмаш.
Весь цей час обладнання обслуговується сервісною службою ВТЦ Імпексмаш. Підприємство стабільно розвивається. І в 2021 році комплект обладнання був доповнений ще однією ротаційною піччю на пелетах Impex Rotor, а також ще 7 одиницями обладнання.
Імпексмаш – Нам довіряють!!!