Выставки

ХЛІБОПЕКАРСЬКА ТА КОНДИТЕРСЬКА ІНДУСТРІЯ

ЗАТ «Київський Міжнародний Контрактовий Ярмарок» запрошує взяти участь у спеціалізованій виставці «ХЛІБОПЕКАРСЬКА ТА КОНДИТЕРСЬКА ІНДУСТРІЯ», яка пройде 24-26 лютого 2010 року.Виставка хлібопекарська та кондитерська індустріяМІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютная 2-Б, Київ, Україна
ОРГАНІЗАТОР: Акціонерне товариство «КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНТРАКТОВИЙ ЯРМАРОК»

ЗАТ «Київський Міжнародний Контрактовий Ярмарок» запрошує взяти участь у спеціалізованій виставці «ХЛІБОПЕКАРСЬКА ТА КОНДИТЕРСЬКА ІНДУСТРІЯ», яка пройде 24-26 лютого 2010 року.

хлебопекарное и кондитерское оборудованиеМЕТА ВИСТАВКИ: відображення основних тенденцій розвитку світового і українського хлібопекарського та кондитерського ринків, сприяння в розвитку вітчизняного хлібопекарства, демонстрація досягнень, передових технологій, допомога в пошуку нових рішень для хлібопекарської і кондитерської галузі України.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: відвідувачі-фахівці хлібопекарської і кондитерської промисловості.
Виставка проходитиме у форматі „В2В” (для професіоналів) і відображатиме основні тенденції розвитку хлібопекарського і кондитерського ринків. Час проведення виставки припадає на початок року, коли у фахівців галузі є можливість приділити час пошуку нових ділових партнерів, ознайомитися з новинками і тенденціями розвитку.

хлебопекарное оборудованиеСпеціалізована виставка «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2010» проходитиме в одні сроки з міжнародними виставками, які об’єднані у Форум харчової промисловості і упаковки IFFIP

  • «ПАК ЕКСПО 2010»
  • «ПРОД ТЕХ МАШ 2010»
  • «ПРОД ЕКСПО УКРАЇНА 2010»

Одночасне проведення дозволяє кожній виставці залишатись самостійним професійним заходом та дає можливість комплексно вирішувати задачі харчопереробної та пакувальної галузей.

кондитерское оборудованиеМіжнародний форум харчової промисловості та упаковки пройде за офіційної підтримки Міністерства аграрної політики України, Міжнародної пакувальної організації WPO, асоціацій «Український клуб аграрного бізнесу». Співорганізатор виставки «Пак Експо 2010» – Клуб пакувальників України.

Особливістю Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP – є одночасне проведення чотирьох виставок, що акумулюють в собі повний спектр пропозицій для підприємств цієї галузі економіки. Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки гарантує можливість знаходження нових рішень і можливостей, постачальників і клієнтів, адже під одним дахом зберуться компанії, від виробників обладнання з переробки сировини, його упаковки до виробників готової продукції. Це – можливість для ефективного ділового спілкування, обміну ідеями, знаходження нових проектів та шляхів для розвитку бізнесу.